Novinky

05.03.2018 18:03
Paní zima i my již stříháme metr, neboť plánovaná přestávka se  i nám již zdá nekonečná. Pokud si chcete ověřit, zdali se na jaře či v létě přiblížíme k Vašim uším, můžete si zjistit, kde budeme vystupovat. Stačí, když kliknete na záložku koncerty. Jen pevně věříme, že jarní a letní počasí ukáže nám všem vlídnou tvář, abychom si ten dixík mohli všichni pěkně užít...
 
17.01.2018 13:45
Našlapané vánoční turné ukončilo úspěšný rok, kdy jste se s námi mohli setkat na rozličných akcích, slyšet jste nás mohli i v rozhlasových pořadech. V zimním obdobní nás čeká menší přestávka, kdy se budeme pečlivě připravovat na jarní vstup do již 13. sezóny. Doufáme, že bude minimálně stejně úspěšná jako ty předchozí.
Čeká nás opět spoustu koncertů v různých českých i moravských městech i městečkách. I v letošním roce budete muset oželet naši přítomnost koncem měsíce července, neboť jsme obdrželi již pošesté pozvání na celosvětový festival na ostrově Guernsey. Kromě toho jsou v jednání i koncerty v Itálii, Polsku či na Slovensku. Podařilo se nám dixieland dostat i do rozhlasových a televiních pořadů, tak i tam byste nás mohli slyšet. Věříme, že v těchto médiích se i díky nám bude tento žánr objevovat častěji než tomu bylo dosud.
Těšíme se  na naše stálé fanoušky, kteří za námi dojíždějí mnohdy spousty kilometrů. Rovněž rádi přivítáme pochopitelně i nové fanoušky, kterým tato živá a někdy až živelná muzika zakotví v hudebním srdíčku a budou z ní mít alespoň takovou radost, jako z ní máme my.
29.09.2017 04:51

Konec září je každým rokem chvíle, kdy po letní smršti na chvíli opouštíme pódia a věnujeme se zaslouženému muzikantskému odpočinku. Nejinak je tomu i letos. Kdo by si nás chtěl poslechnout ještě „nalehko“ v babím létě, má jedinečnou možnost nyní o víkendu v Brumově, v Ostravě a v Kuřimi. Poté se za Vámi vypravíme až hezky navlečení, na mrazivá adventní náměstí provoněná punčem se skořicí. Moc rádi se s Vámi po podzimní pauze opět potkáme.

29.09.2017 04:51

Zdravíme všechny naše fanoušky a příznivce starého dobrého neworleanského jazzu po našem nejhektičtějším období roku. Již dvanáctou sezónu jsme objížděli koncertní pódia v nejrůznějších zákoutích českých luhů a hájů, ale také jsme se pořádně projeli po Evropě. Opět jsme si zahráli na britském ostrově Guernsey, rozjeli jsme nové známosti na východě Slovenska a spanilé zahraniční jízdy zakončili na dixielandovém festivalu v polských Gliwicích, z něhož přinášíme i fotodokumentaci v sekci foto. Moc vám děkujeme za Vaši přízeň. Teď na chvíli trošku zvolníme, ale nebojte, brzy jsme opět u Vás!

10.05.2017 04:26

A je to tu zas! Po dvou měsících odpočinku a několika rozjezdových jarních koncertech opět vyrážíme na dixielandové turné po (nejen) vlastech českých. Téměř každý víkend až do konce léta nás uvidíte a hlavně uslyšíte na koncertních pódiích v celé naší republice. Začínáme trojkoncertem poslední květnový víkend, kdy objedeme skutečně téměř celé bývalé Československo – od Košic, přes Zlín až po Teplice v Čechách. Dále nás čeká domovská Kopřivnice, Olomouc, Brno… a v červenci až daleký ostrov Guernsey v Lamanšském průlivu. V sekci Koncerty najdete, kdy zahrajeme zrovna u Vás. Mrkněte na to, rádi Vás uvidíme!

19.01.2017 15:48

Doba sluncem zalitých jarním a letních koncertů je sice ještě relativně daleko, ale my ani v těchto dnech úplně nezahálíme. Důkazem budiž včerejší vystoupení s nahráváním ve studiovém sále Českého rozhlasu v Českých Budějovicích. Sál praskal ve švech a jihočeskou metropoli jsme dostali pořádně do varu. Mimořádně kvalitní nahrávky z tohoto koncertu se zde samozřejmě později objeví, stejně jako Vás budeme informovat o době jejich vysílání. První ochutnávku si můžete již nyní pustit zde: https://www.youtube.com/watch?v=ejI1lnug58w .

19.01.2017 15:47

Zdravíme všechny naše fanoušky a příznivce starého dobrého dixielandu. Za okny je mrazivý leden a my si, jako každý rok, užíváme odpočinku po náročném předvánočním turné a čerpáme nové síly na další, již dvanáctou sezónu. Budeme rádi, když nám zachováte svou přízeň a budeme se na Vás těšit opět na jarních a letních pódiích po celé naší krásné vlasti.

07.12.2016 13:18

Vánoční stromy po celé republice se rozsvítily, a to také znamená, že skončilo podzimní bezčasí a nastal dlouho očekávaný čas rozzářených svíček, vůně punče se skořicí a předvánočních příprav. Již tradičně vám toto období zpříjemňujeme i my starým dobrým dixielandem, který zní na večerních náměstích po celé republice. Tento týden zavítáme do dvou největších moravských měst. V pátek 9. prosince od 18.00 hodin si nás můžete poslechnout na brněnském „Svoboďáku“, zatímco v neděli 11. prosince naše tóny zazní hned dvakrát v srdci Ostravy – na Masarykově náměstí. Přijďte se na nás podívat ve 14.00 či 17.00 hodin. Nebo můžete i dvakrát :) Těšíme se na Vás!

08.11.2016 13:22

Po tradiční delší podzimní odmlce opět zdravíme všechny své fanoušky a příznivce starého dobrého dixielandu. V současné době si ještě užíváme zaslouženého odpočinku po náročné letní sezóně, avšak ranní mrazíky již zvěstují brzké zahájení další intenzivní etapy roku, totiž sezóny předvánoční. Již od začátku prosince budeme opět plni sil objíždět koncertní pódia naší vlasti, abychom zpříjemnili popíjení punče se skořicí a nákupy vánočních dárků. Těšíme se na vás 3. prosince Teplicích v Čechách a hned poté 4. prosince v Ostravě!

20.05.2016 11:50

Naše jarní turné pokračuje na severu Moravy. Zveme všechny milovníky naší  pohodové hudby na náměstí. Přijďte si poslechnout dixielandové pecky a podpořit živou muziku.

 

 

 

28.12.2015 17:09

Je to tak! V zimních měsících roku 2016 oslaví kapela Stanley's Dixie Street Band deset let svého působení a zahájí jedenáctou sezónu. A to v duchu ne tak ledajakém. 23. března pořádáme v kopřivnickém kinosále slavnostní galakoncert, na který již teď s předstihem všechny zveme. K tomuto slavnostnímu výročí vydáváme i speciální CD. V následujícím roce nás čekají také dvě prestižní akce – tuzemský festival Colours of Ostrava a opět festival v uličkách britského přístavu Saint Peter Port na ostrově Guernsey. Kromě toho nás již pojedenácté čeká turné po moravských a českých náměstích, festivalech a nejrůznějších akcích, ať už veřejných, nebo soukromých. Doufáme, že nám zachováte svou přízeň a že se opět shledáme při podmanivých tónech starého dobrého dixielandu!

28.12.2015 17:06

Vánoční nálada doznívá, před námi jsou bouřlivé oslavy nového roku. Nastává doba bilancování, která se nevyhnula ani naší kapele. Musíme podotknout, že rok 2015 byl velmi úspěšný i díky Vaší přízni. Objeli jsme všechny kouty naší republiky a zavítali i na tradiční festival na britském ostrově Guernsey. Sklidili jsme spoustu úspěchů a mnohde jsme si otevřeli dveře pro nové příležitosti v nadcházejícím roce. Děkujeme Vám moc za podporu. Přejeme Vám všechno nejlepší do nového roku, hodně zdraví a úspěchů. Doufáme, že nás budete provázet i v roce 2016. Těšíme se na Vás v příští sezóně!

17.12.2015 15:59

Naše tradiční vystoupení v Místku nebude letos poslední. Hned v neděli se vydáváme na úplně opačný konec Moravy, abychom v Břeclavi na pěší promenádě u gymnázia zpestřili svými tóny jihomoravákům jejich shon za posledními dárečky nebo jim jen zahráli k teplému punči se skořicí. Začínáme již brzy po obědě – od 13.00 hodin. Takže odložte poledního šlofíka a přijďte si poslechnout náš poslední adventní koncert. Rádi Vás po roce zase uvidíme!

17.12.2015 15:48

O víkendu budeme na adventním věnci rozsvěcovat již čtvrtou, poslední svíci. Svátky vánoční jsou za dveřmi a pro nás to také znamená, že se naše adventní putování po moravských náměstích pomalu chýlí ke konci. A jeden z našich posledních koncertů odehrajeme jako tradičně ve městě, kde jsme téměř všichni jako doma – na rozzářeném hlavním náměstí v Místku. Proto zveme všechny naše fanoušky, kamarády a známé, ale také všechny ostatní milovníky starého dobrého dixielandu. Přijďte v sobotu 19. prosince v 17.00 hodin na místecké náměstí, budeme tam!

01.12.2015 12:55

Vážení a milí! Po Ostravě dorazíme 5. prosince navečer i k Vám do centra Těšínského Slezska, abychom Vám svými dravými a nespoutanými tóny zpestřili Mikulášský jarmark. Začínáme od 18.00 na hlavním náměstí ČSA v Českém Těšíně, tak doufáme, že u toho nebudete chybět. Przyjdźcie, a nie będziecie żałować!

26.11.2015 13:30

A je to tady zase! Rozsvěcování vánočních stromků, zvuky koled a vůně skořice, plná náměstí lidí radostně očekávající příchod Vánoc. A my u toho samozřejmě ani letos nemůžeme chybět. Svou tradiční předvánoční, adventní koncertní šňůru zahájíme v neděli 29. listopadu v Ostravě-Zábřehu před kulturním domem Akord. Začínáme v 16.30. Takže Ostraváci, doufáme, že nebudete chybět. Pokud by Vám to nevyšlo, nehrajeme u vás naposledy. A zkrátka nepřijdou ani naši fanoušci z jiných koutů Moravy. V průběhu dalších tří týdnů určitě zahrajeme i blízko vás. Podívejte se do sekce Koncerty a přijďte nás podpořit ve vašem městě. Těšíme se na vás!

19.11.2015 13:22

Zdravíme své fanoušky a milovníky starého dixielandu. Tradiční pauza po letní sezóně je za námi a my se začínáme pomalu, ale jistě připravovat na předvánoční maraton. Na pódium se však vracíme hned ve velkém stylu. V pátek, 20. listopadu si zahrajeme v Ústí na Labem společně s výbornými českými a německými interprety na již tradiční dixielandové přehlídce pod názvem Dixieland na Labi. Loni jsme sklidili velký úspěch, zejména při závěrečném jamování s ostatními kapelami, tak doufáme, že letos to zase rozjedeme ve velkém stylu. Zveme nejen všechny Severočechy. Akce se koná v Národním domě od 19.00 hodin. Těšíme se na vás! 

07.09.2015 13:18

Jelikož jsme o víkendu oslavili sklizeň obilí, nemůžeme zapomenout ani na plody slavných moravských vinic. Proto o víkendu jedeme zahrát do Mekky všech vinařů – do jihomoravského Mikulova na tradiční Pálavské vinobraní. Naše kapela v pátek 11. září uzavře večer plný hvězd a nejrůznějších hudebních žánrů na hlavním mikulovském náměstí. Začínáme po setmění – až ve 21.30 a popíjení vína Vám budeme zpestřovat svými dixielandovými tóny až do jedenácti. Takže (nejen) jihomoraváci, budeme rádi, když nás přijdete podpořit!

05.09.2015 00:34

Zdravíme všechny své příznivce a milovníky starého dixielandu. Mimořádně žhavé léto se nám pomalu chýlí ke konci a úroda z polí je téměř sklizena. To je potřeba řádně oslavit. I my se k tomuto všeobecnému veselí připojíme a v neděli 6. září odpoledne zahrajeme na Stonavských dožínkách. Takže všichni slezští fanoušci mají šanci nás opět slyšet. Těšíme se na Vás v neděli ve Stonavě, v brzkém popoledni, již od 12.00 hodin.

29.07.2015 13:56
Všechny naše příznivce zveme do naší tradiční bašty - luhačovických lázní. Toto kouzelné místo ve stínu malebných Jurkovičových skvostů máme zvlášť v oblibě, a proto zde hrajeme toto léto již podruhé. Přijďte si nás poslechnout na kolonádu k pramenu Vincentky. Začínáme 6. srpna v 16.00 hodin. Těšíme se na Vás!
29.07.2015 13:44
V letošním roce se naše kapela zúčastnila již potřetí festivalu, který se koná v křivolakých uličkách přístavního města St Peter Port na malém ostrůvku Guernsey, který leží v Lamanšském průlivu. Ostrůvek se nachází téměř na dohled od francouzských břehů, ale patří Velké Británii. V letních měsících se stává cílem nepřetržitého proudu turistů z celého světa a dějištěm nejrůznějších kulturních akcí. Naše dixielandová pětka spolu s jinými výbornými kapelami po celý týden udávala dravý rytmus pouličnímu shonu a nemalou měrou tak přispěla k fantastické atmosféře již tradiční akce Town Carnival. Pořadatelé byli nadšeni, tak nezbývá, než doufat, že do roka a do dne jsme tam zase jako na koni. Bye, bye, Guernsey!
03.06.2015 18:17
Vítáme všechny své příznivce! Chtěli bychom se Vám pouze pochlubit, že v sekci Foto přibyly fotografie z některých našich nezapomenutelných vystoupení v letošním a částečně i loňském roce. Přejeme příjemné pokoukání.
08.04.2015 18:36

Poslední dubnový, takřka již májový víkend se ponese v duchu koncertního miniturné po zajímavých kulturních akcích. V pátek 24. 4. zahraje kapela na závěrečném večeru Přehlídky amatérských divadelních souborů ve Štramberku, což mají někteří její členové takříkajíc za plotem. Začínáme v 19.30 v kulturním domě na náměstí přímo pod Trúbou. V sobotu 25. 4. se naopak vydáváme do východních Čech, kde v Litomyšli svým vystoupením podpoříme recesistické otevírání tamější „lázeňské sezóny“. Léčivé prameny v tomto Smetanově rodišti zcela chybí, avšak duši léčí především pozitivní energie a dobrá nálada, kterou může podpořit i gurmánský zážitek. Proto se v Litomyšli označují jako Lázně ducha. My na této akci zahrajeme hned dvakrát – nejprve ve 13.00 u Máchadla a pak od 14.00 před chrámem Nalezení sv. Kříže. Budeme rádi, když se přijdete podívat!

27.02.2015 10:07

Zdravíme naši fanouškovskou základnu a všechny příznivce starého poctivého dixielandu! Po našem tradičním novoročním zimním spánku, kdy nabíráme nové síly na další sezónu, se opět vracíme na pódium. A nebude to pódium jen tak ledajaké! Již 3. března Vám zahrajeme v naší stověžaté metropoli, v Paláci Akropolis v rámci Dixielandového odpoledne. Pražáci, přijďte se mrknout. Začínáme ve Velkém sále v 17.00 hodin. Těšíme se na Vás!

27.12.2014 18:46
Všechny své příznivce a milovníky starého dobrého dixielandu srdečně zveme na přátelské, neformální posezení, které se stalo již každoroční tradicí předsilvestrovských dnů. Přijďte za námi na Ostravici, do útulné hospůdky U Řeky (bývalý Ivánek) na úpatí Lysé hory poslechnout si pořádnou dávku kvalitního neworleanského jazzu v pohodové atmosféře a také neformálně poklábosit se členy naší kapely, neboť to je právě to, na co se v průběhu roku zoufale časově nedostává. Těšíme se na Vás v pondělí, 29. prosince od 18.00 hodin.
01.12.2014 15:15
Přesně po roce, dne 3. prosince, zavítá Stanley's Dixie Street Band zase do jihomoravské metropole, a to ne jen tak v ledajakém stylu. Starý dobrý dixieland, doplněný koledami a vánočními písněmi v netradičním hávu, zazní hned třikrát. Od 16.00 hodin budou tóny starého jazzu rozechvívat Mendlovo náměstí, od 18.00 pak srdce Brna – náměstí Svobody. Kdo by náhodou nestihl doběhnout z práce, nemusí zoufat, neboť od 20.00 zahrajeme ještě před Galerií Vaňkovkou. Přijďte se naladit punčem a starou dobrou muzikou!
25.11.2014 15:38
A je to zde. Období jakéhosi bezčasí, jak by se dala nazvat proluka mezi babím létem a rozzářenými adventními dny, je za námi. Toto období se z hlediska koncertů Stanley's Dixie Street Bandu vždy nese ve znamení odpočinku. Nezaháleli jsme však zcela, o čemž svědčí třeba úspěšné vystoupení na dixielandovém festivalu v Ústí nad Labem nebo před publikem vyprodaného sálu kulturního domu v Kopřivnici. Nyní se ale v plné parádě vracíme zpět, abychom odehráli šňůru předvánočních koncertů po náměstích provoněných punčem a skořicí. Začínáme v pátek, 28. listopadu v 17.00 hodin na Horním náměstí v Opavě. Přijďte si nás poslechnout do této starobylé slezské metropole. Těšíme se na Vás!
21.11.2014 13:15
Ve středu se naše kapela vydala až do dalekého Ústí na Labem, aby zde vystoupila na Dixie Festivalu. Mezi ostatními výbornými bandy zazářilo naše těleso svou mladou dravostí, nespoutaností, výbornými sóly a nablýskanými kostýmy. U diváků jsme proto sklidili obrovský úspěch. Závěr večera korunovalo jam session s německou kapelou Die Jazzpolizei a místním Albis Jazz Bandem. Fotografie z tohoto zlatého hřebu celé akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii na těchto stránkách. Tak třeba příští rok zas!
28.09.2014 21:58
Kalendář je neúprosný, máme zde konec léta a tím také veleúspěšné letní sezóny Stanley's Dixie Street Bandu. Přes čtyři měsíce jsme Vám na náměstích, návsích, ale také jiných prostorách v celé naší vlasti zpříjemňovali horká odpoledne a večery tradičním, nestárnoucím dixielandem. Počet koncertů byl skutečně rekordní. Velice Vám děkujeme za Vaši přízeň a vězte, že pokud se s námi chcete setkat i za podzimních plískanic, můžete si nás pozvat na některou z Vašich akcí. Přijedeme velice rádi. Na náměstích nás uvidíte zase v čase adventním, předvánočním. Těšíme se na další shledání!
02.09.2014 15:25
Pivo z Hanušovic, které znají důvěrně zejména naši fanoušci z Jeseníků a Olomouckého kraje, slaví 140. narozeniny. Velká sláva propukne tento víkend přímo v areálu pivovaru v Hanušovicích. A náš dixieland u toho nesmí chybět. Kdo neví, co s volným víkendem, nechť se staví za brány pivovaru. Všechny čeká zajímavý kulturní program a výtečné slavnostní pivní speciály. Stanley's Dixie Street Band začíná hrát v pátek, 5. září v 19.00 hodin. Těšíme se na Vás!
26.08.2014 12:29
Jednou to přijít muselo. Ačkoli se nás léto svými posledními paprsky po nějakou dobu ještě bude snažit přesvědčit o své vládě, doba prázdnin, dovolených, žhavých dní a také mimořádně úspěšné a nabité letní sezóny Stanley's Dixie Street Bandu se neúprosně chýlí ke konci. Všechny fanoušky z Třince a Těšínského Slezska proto srdečně zveme na své vystoupení v rámci Třineckého kulturního léta, které proběhne dne 28. 8. od 18.00 hodin na třineckém náměstí Svobody. Třinečáci, pojďme to rozproudit!
22.08.2014 19:32
Zdravíme všechny své příznivce a milovníky dixielandu. Vystoupení v České televizi jsme přes časnou ranní hodinu úspěšně zvládli. Kdo si nás nestihl pustit naživo, ten nemusí zoufat, neboť jsme připravili výběr videí, který najdete v sekci Video nebo na našem kanálu na Youtube. Přejeme příjemný poslech!
04.08.2014 11:31

A je to tady! Všem našim fanouškům a příznivcům staré dobré dixielandové muziky rádi sdělujeme, že nás dne 21. srpna po několika letech opět spatří a uslyší na obrazovkách České televize. Snad si přivstanete, neboť startujeme velmi brzy. První tóny zazní již v 6.00 v rámci pořadu Dobré ráno na ČT2. Tak si dejte ranní kávu a nalaďte si k tomu pohodový ranní dixík. Těšíme se na Vás.

14.07.2014 15:32

Zdravíme všechny své (nejen) slezské fanoušky a příznivce tradičního jazzu. V sobotu 19. července máte jedinečnou možnost osvěžit se v letním žáru výborným pivem a poslechnout si k tomu starý dobrý dixieland. To vše v nádherné přírodě slezských Beskyd v rámci Bierfestu v Nýdku. Hrajeme na pódiu v centru obce od 19.00 hodin. Těšíme se na Vás!

23.06.2014 14:24

Na nabídku bezmála dvaceti minipivovarů z novojičínského regionu, ale též z Polska a Slovenska se mohou těšit milovníci zlatavého moku na druhém ročníku novojičínského Pivobraní, který proběhne v sobotu 28. června od 11:00 do 22:30 hodin na Masarykově náměstí v Novém Jičíně. K tomu Vám od 11.00 do 12.15 zahraje Stanley's Dixie Street Band. Užijte si volnou sobotu a přijďte se příjemně naladit výtečným pivem a nestárnoucími jazzovými synkopami!

12.05.2014 15:59

Staré automobily a dixieland dvacátých let do sebe zapadají jako klíč do zámku. Žádná jiná hudba nedokáže navodit takovou atmosféru k nablýskaným mašinám dvacátých a třicátých let, jako právě neworleanský jazz. Přijďte si tuto ideální symbiózu vychutnat do Milíkova, kde se v sobotu 17. května 2014 koná již V. Setkání s veterány. Těšíme se na Vás v areálu u Penzionu pod Kozubovou. Naše vystoupení začíná v 16.15. 

10.04.2014 22:59

Zima je za námi a Stanley’s Dixie Street Band opět vyráží na turné po náměstích celé naší vlasti, aby také přiložil své polínko k radostné jarní atmosféře svým neméně radostným a optimistickým neworleanským jazzem. Tuto neděli, 13. dubna, rozezní svou hudbou slezskou metropoli Opavu, kde od 15.00 vystupuje na Horním náměstí v rámci Velikonočního jarmarku. Slezští fanoušci starého dixielandu, dopřejte si krásné nedělní odpoledne v duchu dvacátých let!

02.04.2014 16:12

Po krátké pauze na vydechnutí a nabrání sil jsme opět zde, abychom Vám i letos zpříjemnili volné chvíle nebo Vás uvedli do náležitého varu při starém dobrém dixielandu. Naši jarní a letní sezónu zahajujeme v předsálí klimkovického kina. Všichni naši příznivci i jiní milovníci neworleanského jazzu v jeho ryzí podobě – přijďte nás podpořit v sobotu 5. dubna do Klimkovic! Začínáme přesně v 18.00.

10.02.2014 18:35

Pro milovníky starého neworleanského jazzu z Nového Jičína a okolí máme výbornou zprávu. Stanley's Dixie Street Band se po několikaleté pauze vrací do Vašeho města, aby v Beskydském divadle odehrál svůj exkluzivní koncert. Tentokrát nehrajeme nikde na rušném náměstí, nýbrž na scéně se špičkovou akustikou, takže si můžete nerušeně vychutnat každý tón starého dobrého dixielandu a dechberoucí sóla našich ekvilibristů. Koncert se koná v malém sále Beskydského divadla, dne 19. února v 19.00 hodin. Těšíme se na Vás!

15.01.2014 10:23
V poslední lednový večer zpříjemní Stanley's Dixie Street Band večer všem návštěvníkům vyhlášeného Night Clubu hotelu Alexandria v Luhačovicích. Noční klub se pyšní atmosférou první republiky a neodmyslitelně patří k historii a počátkům hotelu Alexandria. Podnik navštívilo nespočet významných domácích i zahraničních osobností, mezi nimiž byl i král komiků Vlasta Burian. Jejich řady můžete rozšířit i Vy a při tom si nás poslechnout v kouzelném lázeňském městečku. Začínáme 31. 1. v 19.00 hodin.
02.01.2014 13:17
Stanley's Dixie Street Band nezahálí ani v médiích - Český rozhlas Ostrava v silvestrovském vydání pořadu Křížem krajem odvysílal rozhovor s naším kapelníkem Standou Dětským. Celý pořad si můžete poslechnout ZDE.
24.12.2013 15:07

Vážení a milí příznivci Stanley's Dixie Street Bandu a starého dobrého dixielandu! Děkujeme Vám všem za úžasnou atmosféru, kterou jste vytvořili během našeho adventního turné po moravských a slezských městech. Chtěli bychom Vám tímto popřát klidné a pohodové prožití svátků vánočních. Vězte však, že nezahálíme ani v období mezisvátečním, proto si nás již 28. prosince můžete poslechnout naživo v lázeňském městečku Luhačovicích. A to hned dvakrát. Od 15.00 hrajeme v Hale Vincentka (Lázeňské náměstí) a od 19.00 pak v Zábavním centru "U Solného pramene" při hotelu Rezidence Ambra (Solné 1055). Přijďte si odpočinout od vánočního shonu k léčivým pramenům a nechejte si k tomu zahrát starý dobrý jazz! 

21.12.2013 11:15
Vážení a milí z Místku, Frýdlantu, Metylovic a okolí!
Zveme Vás na poslední předvánoční koncert Stanley's Dixie Street Bandu, který se na konec svého adventního turné vrací na rodnou hroudu. Přijďte se ohřát punčem a poslechnout si vánoční koledy v dixielandovém hávu i nezapomenutelné staré jazzové šlágry. Začínáme dnes, 21.12. v 17.00 hodin na náměstí v Místku.
12.12.2013 11:44
Všechny své příznivce a milovníky dixielandové muziky z Ostravy a blízkého okolí zveme na vánoční koncert, který se uskuteční dne 18. 12. 2013 v 16.00 hodin v srdci Ostravy - přímo na Masarykově náměstí. Přijďte se naladit atmosférou vánočních trhů, horkým punčem a podmanivými tóny starého dobrého dixielandu.
03.12.2013 15:58
Po delší době rozezní dixielandové melodie také rozzářené centrum moravské metropole. Všechny své brněnské a jihomoravské příznivce zveme na svůj koncert do samotného srdce předvánočního Brna. Přijďte se ohřát punčem a žhavými neworleanskými melodiemi na náměstí Svobody. Začínáme 4. 12. v 18 hodin.
19.11.2013 13:20
Všichni milovníci dixielandu a vánoční atmosféry, vězte, že pojmy jako neworleanský jazz a Vánoce se v žádném případě nevylučují. O tom se Vás pokusí přesvědčit náš Stanley's Dixie Street Band, který připravil svůj exkluzivní vánoční koncert v Kulturním domě v Kopřivnici. Zpříjemněte si první adventní neděli tóny koled v dixielandovém hávu a přijďte si nás poslechnout. Začínáme 1. prosince v 15 hodin.
05.11.2013 11:47
Pro všechny naše příznivce i nové fanoušky jsme do sekce Video přidali nové nahrávky z našeho zářijového vystoupení na prosluněném náměstí v Brušperku.
05.10.2013 09:56
Všechny své příznivce a obdivovatele nesmrtelného dixielandu zveme do samotného centra Ostravy. V sobotu 5. 10. v 15.00 vystoupíme na tamějším Masarykově náměstí v rámci mezinárodního filmového festivalu Ekofilm. Ostraváci, přijďte nás podpořit!
21.09.2013 20:19
Již zítra, tedy 22. září, zahrajeme také nedaleko Moravského krasu - naše vystoupení se koná ve 13.00 v areálu letního kina v Boskovicích. Náš koncert proběhne v rámci 10. ročníku Husích slavností. Milovníci výborného jídla a starého dobrého dixielandu, přijeďte za husí pečínkou a dobrou zábavou do Boskovic!
19.09.2013 17:12
Všechny své příznivce a milovníky starého dixielandu tímto zveme do Suchdolu nad Odrou, kde dne 21. září 2013 v  15.00 hodin odehrajeme svůj další koncert. Naše vystoupení proběhne v rámci akce Den městyse v rekreačním areálu "Sokolák". Bližší informace na www.suchdol-nad-odrou.cz
09.09.2013 20:41
Všechny naše fanoušky z Nového Jičína, Kopřivnice a okolí zveme v neděli 15. září na náš koncert, který se koná v Rybí u Nového Jičína. V rámci rybské poutě zahrajeme v parku na Fojtství od 14:30. Dobovou atmosféru swingu a blues dokreslí jedno překvapení... (na které se prostě musíte přijít podívat sami).
09.09.2013 20:40
Chtěli bychom poděkovat všem, kteří v sobotu 7. září zaplnili brušperské náměstí a v záři slunce babího léta dodali našemu koncertu jedinečnou atmosféru. Díky moc, zase někdy příště!